WATERMILL GROUP LOGO
Overview Advisory Practice Values Global Network News Investor Extranet
 
Bayrak Baskı
Bayrak Baskı Hakkında
Vinil Afişler
PVC Vinil Afişler
Vinil Afiş Çerçeveleri
Vinil Grafikler ve Tabelalar
Mağaza Vitrin Panoları
Poster Baskı
Büyük Format Dijital Baskı
Giclee Resim Baskısı
Laminasyon
Vinil Çıkartma Baskıları
Özel Etiket ve Çıkartmalar
Araç Giydirme
  Katlanabilir Standlar
Vitrin Grafikleri
 

 

Özel Etiket ve Çıkartma Baskısı

Özel etiket ve çıkartma baskısı, kulüpler, gruplar, İnternet siteleri, araçlar ve ürünler için mükemmel bir promosyon aracıdır. Tam renkli etiket ve çıkartma baskısı güçlü bir pazarlama ve marka oluşturma aracı olabilir ancak şirketler genellikle bunları, etiket yazıcıları için gereken yüksek miktarlarda bastırmaya gerek duymazlar.

IMEX, sizin belirleyeceğiniz özelliklerde kesilen ve su geçirmez dış mekan vinil rulosu üzerine özel kesim ya da yarım kesim şeklinde temin edilen kısa vadeli tam renkli çıkartma baskısı hizmeti sunmaktadır. Küçük vinil etiketler veya büyük vinil çıkartmalar her boyut ve şekilde üretilebilir. Miktar tamamen size bağlıdır (bir adet bile isteyebilirsiniz) ve ürünlerimiz için dış mekan kullanımlarında UV ışınlarına karşı 3 yıl dayanıklılık garantisi verilmektedir.

 

Vinil Etiket/Çıkartma Fiyatları Not: Minimum sipariş bedeli 30 £ olarak belirlenmiştir.


Vinil etiketlerin fiyatları, bir adet için yaklaşık alan, beyaz vinil üzerine tam renkli tek taraflı baskı, düz kesim, yuvarlak köşeli, oval veya yuvarlak şeklinde, etiket başına aşağıda verilmiştir. Fiyatlar, yarım kesim (yani tabakanın sıyrılması) veya özel kesim (yani ayrı kesim) için aynıdır. Lütfen, tersten baskılı pencere çıkartmaları (şeffaf veya beyaz fonlu) için %10 ve karmaşık kesim şekilleri için %20 ekleyiniz.

 
©2006 Dijital Grafik. Site Creation & Technology by ASO Reklam Ltd. Şti.