WATERMILL GROUP LOGO
Overview Advisory Practice Values Global Network News Investor Extranet
 
Bayrak Baskı
Bayrak Baskı Hakkında
Vinil Afişler
PVC Vinil Afişler
Vinil Afiş Çerçeveleri
Vinil Grafikler ve Tabelalar
Mağaza Vitrin Panoları
Poster Baskı
Büyük Format Dijital Baskı
Giclee Resim Baskısı
Laminasyon
Vinil Çıkartma Baskıları
Özel Etiket ve Çıkartmalar
Araç Giydirme
  Katlanabilir Standlar
Vitrin Grafikleri
 

 

Giclee Resim Baskısı

Ressam ve Fotoğraf Sanatçılarına özel hizmet
Giclee baskılar, orijinal çizimlerin röprodüksiyonları olup, 75 yıldan daha uzun kullanım ömrü içinde benzersiz bir renk röprodüksiyonu ve arşivleme olanakları sağlar.

Optimum görüntü kalitesi için tasarlanan Giclee baskı, piyasada bulunan tüm röprodüksiyon tekniğinden daha yüksek derecede renk hassasiyeti ve zenginliği sunar. Bu baskılar, ressamın orijinal eserini bugün piyasada bulunan diğer her türlü resim röprodüksiyon tekniğinden daha iyi şekilde temsil eden bir ışık ve parlaklık sağlar.

Firmamız ressamlar, fotoğraf sanatçıları ve galeriler için profesyonel resim baskısı olan Giclee Baskı servisini sunuyor. Bu baskı tekniğinde, Giclee baskı için Hahnemuhle ve Lyson ağır resim inkjet kağıtları ve mürekkepleri ile özel müze parşömenleri, kalıptan çıkma kağıtlar, fotoğraf kağıtları ve pamuklu kumaştan tuval kullanılmaktadır.


Firmamız, değerlendirmeniz amacıyla, Epson Stylus Pro 9600 ile sınırlı sayıda ya da tek bir giclee baskı yapar. Gerçek Giclee yazıcısı, 7 renkli UltraChrome inkjet teknolojisi sayesinde 75 yıldan uzun bir süredir mükemmel bir renk gamına ve ışık hızına sahip baskılar sağlamaktadır. Epson'un son derece hassas 2880 dpi baskı çözünürlüğüne sahip olan ve üstün bir tonlama ve benzersiz bir genel baskı kalitesi sağlayan Micro Piezo yazıcı kafaları sayesinde nefes kesici bir resim kalitesi elde edilir.

IMEX, Giclee baskı için sanat işlerinden oluşan resimlerinizi sağladığınız dijital dosyalardan (tam boyutta 300 dpi) çoğaltabilir ya da rötuş ve renk düzeltme işlemleri dahil olmak üzere slaytlardan profesyonel tarama yapabilir.
©2006 Dijital Grafik. Site Creation & Technology by ASO Reklam Ltd. Şti.